

Gilbert's Toffee
Regular price $2.98
Unit price per
Old fashioned hard toffee made with real butter.
Contains 55 grams.
You'll need to break this - just like Anne did with her slate on Gilbert's head!
Unit price per
Old fashioned hard toffee made with real butter.
Contains 55 grams.
You'll need to break this - just like Anne did with her slate on Gilbert's head!
Subscribe now to ANNE's Awesome Offers and stay informed on all our latest promotions! As a bonus, you will get 10% off your next purchase!
By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.
Please note some of the deliciousness you are ordering is made in a factory with allergens. For more information, send us a note at lynne@annechocolates.com!